बिहेमा नाचिरहेकी चाँदनीको गोली लागेर मृ त्यु

समाचार

काठमाडौं । बिको तिलक समारोहमा आएकी नर्तकीको खुसियालीमा चलाइएको गोली लागेर मृत्यु भएको छ । घटनापछि कार्यक्रममा भागदौड मच्चिएको थियो । खबर पाएलगत्तै घटनास्थलमा पुगेको प्रहरीले शवलाई आफ्नो नियन्त्रणमा लिएर पोस्टमार्टमका लागि शव गृहमा पठाएको छ । तर, प्रहरीले घटनाबारे केही बोल्न नमानेको देखिएको छ । यो डरलाग्दो घटना बिहारको रोहतास जिल्लाको सासारामको कोटा गाउँको हो ।

दरिगाउँ थाना क्षेत्रको कोटा गाउँमा शनिबार राति चन्द्रदीप महतोका छोरा मुन्ना महतोको तिलक समारोह थियो । सोही तिलक समारोहमा मुफसिल थाना इलाका बेदा निवासी डान्सर चाँदनी कुमारीलाई बोलाइएको थियो । तिलक समारोहमा चाँदनी नाच्दै थिइन् । यसैबीच एक युवकले हर्ष फायर गरे ।

गोली चाँदनीलाई लागेर उनी तल लडिन् । गोलीबारीपछि कार्यक्रममा भागदौड भएको थियो । तत्काल चाँदनीलाई सासारामको सदर अस्पताल लगियो । जाँचपछि चिकित्सकले उनलाई मृत घोषणा गरेका थिए । घटनाको जानकारी पाएलगत्तै दरिगाउँ प्रहरी चौकी पनि घटनास्थलमा पुगेको थियो ।

यसपछि प्रहरीले सबैलाई सोधपुछ गरी मुद्दा दर्ता गरेको थियो । चाँदनीका आफन्त नन्दु नटराजका अनुसार कार्यक्रमकै क्रममा कसैले गोली चलाउँदा चाँदनीको मृत्यु भएको थियो । यता दरिगाउँ प्रहरी चौकीका अधिकारीहरुसँग यस सम्बन्धमा जानकारी लिन खोज्दा उनीहरुले केही भन्न मानेनन् ।

शनिबार नै समस्तीपुरको दलसिंहसरायमा विवाह समारोहमा डिजे बजाउँदा खुसीयालीमा गोली चलाउँदा एक बालकको मृत्यु भएको थियो । सोही क्रममा गोली लागेर अर्का एक बालक घाइते भएका छन् । दलसिंहसराइ थाना क्षेत्रको चक नवाडा गाउँमा बिहेको समयमा डिजे बजिरहेको बताइएको छ ।

त्यही भएर डीजेमा नाचिरहेका युवकले खुसीसाथ फायरिङ गर्न थाले । हर्षमा चलाइएको गोली लागेर अमन कुमार र अजित कुमार घाइते भएका छन् । दुवै बालबालिकालाई अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो । यहाँ अमनको मृत्यु भयो र अजितलाई थप उपचारका लागि बेगुसराय रिफर गरिएको हो । यस विषयमा प्रहरीले मुद्दा दर्ता गरेको थियो । तर, अभियुक्त भने फरार थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *