मोडलिंग गर्न निस्केकी सनी लियोनी यसरी बनेकी थिइन् एडल्ट स्टार !

मनोरंजन

आजको समयमा सनी लियोनी एक यस्तो नाम हो जसलाई कुनै परिचयको आवश्यक पर्दैन। तर यो परिचयमा अब धेरै परिवर्तन भएको छ। एक समय शीर्ष वयस्क स्टारका रूपमा परिचित सनी, अब एक बलिउड अभिनेत्रीको रूपमा प्रसिद्ध छिन्। तर यो यात्रा त्यति सजिलो थिएन। त्यो अश्लील उद्योगबाट बाहिर निस्किएर हिन्दी सिनेमा संसारमा प्रवेश गर्न सनीले धेरै समस्याको सामना गर्नुपर्यो।

तर सानीलाई सबैभन्दा चिन्ताको विषय आमा-बुबाको बारेमा रह्यो। सनीलाई सधैं यो महसुस हुन्छ कि उनको कारण आमा बुबाले धेरै समस्या सामना गर्नु परेको थियो। सन् १९८१ मा जन्मेकी सनी आफ्नो पढाई पूरा गरेर मोडलिंगको दुनियामा आईन्। तर उनको लम्बाई कम भएकी कारण उनले उक्त क्षेत्रमा खासै सफलता प्राप्त गर्न सकिनन्।

सनीले भनिन् कि उनी पैसा कमाएर परिवारलाई सबै खुशी दिन चाहन्थिन्। त्यसपछि उनी एडल्ट इन्डस्ट्री तर्फ लागिन्। जसपश्चात उनी यति प्रख्यात भईन् कि २०१० मा म्याक्सिम पत्रिकाले उनलाई शीर्ष १२ एडल्ट स्टारओ सूचीमा समावेश गर्‍यो। जसपछि, जब यो कुरा उनका परिवारका सदस्यहरूले थाहा पाए, उनलाई निकै असहज महसुस भयो।

करणजीत कौर वोहरा उर्फ सनी लियनी एक इन्डो क्यानडाली, अमेरिकी अभिनेत्रीका साथै व्यापारी र पूर्व एडल्ट स्टार हुन्। उनले बिग बोस ५ बाट आफ्नो बलिउड यात्राको सुरुवात गरेकी थिइन्। त्यसपछि उनी इन्डियामा निकै प्रख्यात भइन्। उनले बलिउड फिल्ममा देखा पर्नु अघि थुप्रै विरोध खेप्नु पर्यो। तर अहिले उनी बलिउडका साथै पूरा विश्वमा खुब प्रख्यात छिन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *