अफेयरको हल्लाकाबीच पलक तिवारीले शाहरुख खानका छोरा आर्यनको बारेमा गरिन् यस्तो खुलासा

मनोरंजन

श्वेता तिवारीकी छोरी पलक तिवारीको आगामी फिल्म ‘किसी का भाई किसकी जान’ हो । फिल्मको प्रमोशनका क्रममा उनले बलिउड स्टारसँग जोडिएका धेरै रोचक कुराहरु खुलासा गरिरहेकी छिन् । यसअघि सलमान खानले ‘किसी का भाई किसकी जानको सेटमा युवतीहरुको पहिरनमा कसरी नियम बनाएको थियो भन्ने बारे खुलासा गरेकि थिईन् ।

अहिले पलक तिवारीले शाहरुख खानका छोरा आर्यन खानको बारेमा यस्ता कुराहरु सेयर गरेकी छिन्, जुन निकै कम हुन्छ । जे होस्, सैफ अली खानका छोरा इब्राहिम अली खानसँग उनको सम्बन्धको अफवाह अक्सर हेडलाइन बनाइन्छ। आर्यन खान मिडियामा निकै गम्भीर रुपमा देखिने गरेका छन् । हालै सिद्धार्थ कन्ननले पलक तिवारीलाई आर्यन खानको बारेमा प्रश्न सोध्दा अभिनेत्रीले भनिन्, ‘उनी जस्तो देखिन्छन्, त्यस्तै छन् ।

उनी थोरै बोल्छन् तर जे बोल्छन् त्यो धेरै उपयोगी हुन्छ र त्यसपछि आफ्नो काममा व्यस्त हुन्छ। उनी त्यस्तै छन् । उनी धेरै मीठो र धेरै शान्त केटा हुन् । उनी पार्टीमा व्यस्त छन् । यदि तपाईं उहाँसँग कुरा गर्नुहुन्छ भने मात्र उहाँले तपाईंसँग कुरा गर्नुहुन्छ तर उ धेरै अवसरहरूमा मौन केटा हो। टिभी स्टार श्वेता तिवारीकी छोरी पलक तिवारीले हार्डी सन्धुको गीत बिजलीबाट निकै चर्चा कमाएकी छिन् । यो गीत पनि मन पराइयो । तर अब उनी आफ्नो करियरकै ठूलो फिल्ममा देखिने भएकी छिन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *