२० दिनमै ५ देखि ८ लाख सम्ममा भुकम्प प्रतिरोधी यस्तो आकर्षक घर बनाउन सकिन्छ

समाचार

कोरियाली कम्पनि एसवाई प्यानलले( SY Nepal) आफ्नो उत्पा’दन शुरु गरेको छफेब्रिकेटेड भवन निर्माण सम्बन्धि सामान उत्पादन गर्ने कम्पनीले उत्पादन शुरु गरेको हो । नेपालका बिभिन्न जिल्लामा कम्पनिबाट विभिन्न रंगहरुमा छाना तथा वाल प्यानलहरु उत्पादन शुरु गरेका छन् ।

बिभिन्न रंगको छाना र वाल २ देखि ६ इन्ची’सम्म बाक्लो उत्पादन गरिने कम्पनीले जनाएको छ। शत’प्रतिशत कोरियन प्रबिधि र लगानीमा स्थापना गरिएको सो कम्पनिको उत्पादन:हरु भुकम्प प्रतिरोधीसस्तो ,६० बर्ष टिकाउ हुने जनाइएको छ ।

७२ करोड रुपैयाँ अधिकृत पुंजी रहेको सो कम्पनीले नेपालमा पहिलो पटक आधुनिक प्रबिधिद्वारा प्यानल उत्पादन शुरुगरिएको जना’इएको छ ।कम्पनिद्वारा उत्पा’दन हुने छाना र वाल गर्मि क्षेत्रका लागि बरदान हुने जनाइ’एको छ ।सो छानाले ८ देखि १० डीग्रीसम्म तापक्रम रोक्न सह’योग गर्छ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *