पैसाकै लागि आफ्नै छा’डा भिडियो टिकटकमा यसरि पठाउँछन् केही केटीहरु, सोझा केटाहरु फसाउदै (हेर्नु’स प्रमाणसहित)

भिडियो

भर्खरै मात्र एउटा बच्चाले कसै लाई गा:ली गरिरहेको टिक’टक भिडियो टिक’टकदेखि फेसबुकसम्ममा भाइ’रल बन्यो।भिडियोमा बच्चाको आक्रो’श र सुन्दै अचम्म लाग्ने’गरी उसले बोलेका अश्लि:ल र तुच्छ शब्द’हरु सुनिन्छ । वरिपरि तामाङ भाषा बोल्दै केही महिलाहरु उक्त बालकको गाली’लाई सुनेर हाँसि’रहेको आवा’ज आउँछ ।

पछिल्लो समय निकैनै लोकप्रि य बनेको भिडि’यो एप ‘टिकटक’ले युवापुस्ता देखि वृद्ध वृद्धालाई आ’कर्षित गरेको छ । छोटो भिडियो निर्मा’ण गरेर आफ्नो प्रतिभा’लाई समु’दायमा देखाउन सकिने टिक’टकलाई धेरैले मनोरञ्जनको रुपमा प्रयोग गर्दै आ’इरहेका छन् ।

म्युजिकलि नामको एपलाई चिनियाँ कम्पनीले किनेर टिक’टक नामाकरण गरेर सञ्चालनमा ल्याएपछि यस्को प्रयोग’कर्ता ह्वात्तै बढेको हो । गतबर्ष सर्वाधिक डाउन’लोड गरिएको एप’हरुको तुलनामा टिकटक शिर्ष स्था’नमा रहेको थियो ।

त्यस्तै टिकटकको प्रयोग’कर्ता नेपालमा पनि दिनानुदिन बढ्दै गइरहेका छन । पछिल्लो’समय टिक’टकबाटै आफ्नो पहिचान बनाएर सेलि’ब्रेटी बन्ने पनि लहर चलेको छ नेपालमा ।टिक’टकमा पैसाकै लागि आफ्नै छाडा भि’डियो यसरि पठाउछन केटीहरु, सोझा केटा हरु फसाउदै हे’र्नुस प्रमाण सहित:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *