१२ वर्षपछि बन्दैछ यस्तो संयोग, चम्किनेछ यी व्यक्तीको भाग्य

रोचक

एजेन्सी । ज्योतिषशास्त्रका अनुसार राशिफलमा उपस्थित हरेक ग्रहले समय समयमा आफ्नो राशि परिवर्तन गरिरहन्छन् । वैदिक धार्मिक ग्रन्थका अनुसार २२ अप्रिलमा बृहस्पति ग्रह मीन राशिबाट मेष राशिमा सर्ने छ । बृहस्पतिको राशि परिवर्तनले सबै राशिलाई असर गर्नेछ, तर केही राशिहरू छन् जसलाई शुभ लाभ हुनेछ ।

मेष राशि
मेष राशिमा बृहस्पतिको राशि परिवर्तन हुने भएकाले यसको प्रभाव मेष राशिका मानिसमा देखिनेछ । यो अवधिमा मेष राशिका व्यक्तिहरुको कामको बोझ बढ्ने छ । हतार गरे आफ्नो हानि हुन सक्छ । परिवारबाट पूर्ण सहयोग मिल्नेछ । धन आर्जन गर्ने प्रयास बढ्नेछ । लक्ष्य तय गरी त्यसमा ध्यान केन्द्रित गर्नु लाभदायक हुनेछ ।

वृष राशि
बृहस्पतिको राशि परिवर्तनले वृष राशिका व्यक्तिहरूमा सकारात्मक प्रभाव पार्नेछ । वृष राशिका व्यक्तिहरुलाई नयाँ कामको शुरुवातमा लाभ मिल्नेछ । मानिसहरूसँग मीठो स्वरमा विनम्र कुरा गर्नुहोस्, लाभ मिल्नेछ । बचत गर्ने उपायहरू सोचिरहनुहोस्, यदि तपाइँको केहि काम अड्किएको छ भने, सबै काम आगामी समयमा पूरा हुनेछ ।

मिथुन राशि
बृहस्पतिको यो गोचर मिथुन राशिको एघारौं घरमा हुनेछ । बृहस्पतिको यो गोचरले मिथुन राशिका व्यक्तिहरूले आफ्नो आयमा वृद्धि गर्न सक्नेछन् । तपाईले गरेको कामबाट शुभ फल मिल्नेछ । बृहस्पतिको यो परिवर्तन मिथुन राशिका लागि लाभदायक हुनेछ ।

सिंह राशि
बृहस्पतिको यो गोचर सिंह राशिका लागि लाभदायक रहनेछ । सिंह राशिका व्यक्तिहरूलाई कतैबाट अचानक धन प्राप्ति हुन सक्छ । बृहस्पति सिंह राशिको नवौं घरमा प्रवेश गर्नेछ । यो बृहस्पति ग्रहको घर हो । यस घरमा बृहस्पतिको प्रभाव रहेकोले सिंह राशिका लागि यो समय लाभदायक र शुभ रहनेछ ।

कन्या राशि
कन्या राशिका व्यक्तिहरूलाई बृहस्पतिको यस गोचरबाट लाभ मिल्नेछ । कन्या राशिका मानिसहरु लगानी गर्ने सोचमा हुनुहुन्छ भने उनीहरुका लागि यो उपयुक्त समय हो । आफ्नो व्यापार वा कुनै परियोजनाको लागि नयाँ योजनाहरू लागू गर्न सक्षम हुनु हुनेछ । प्रेम सम्बन्धमा मधुरता रहनेछ, परिवारसँग राम्रो समय बित्नेछ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *