अग्रिम पैसा लिएर सुटिङमा नआएपछि उजुरी पर्यो यी नायिकालाई

मनोरंजन

बलिउडकी हट एण्ड बोल्ड अभिनेत्री इलियाना डिक्रुज सामाजिक सञ्जालमा सक्रिय रहने गर्छिन् । इलियाना डिक्रुज हालै आफ्नो खराब स्वास्थ्यका कारण चर्चामा थिइन्, जसको जानकारी उनले आफ्नो सामाजिक सञ्जाल अकाउन्ट मार्फत जानकारी गराएकी थिइन् । बलिउडदेखि साउथ सिनेमासम्म आफ्नो अभिनयले दर्शकको ध्यान तानेकी नायिकाको बारेमा एउटा चकित पार्ने खबर बाहिर आएको छ ।

रिपोर्टहरू विश्वास गर्ने हो भने, अभिनेत्रीलाई तमिल फिल्म उद्योगबाट प्रतिबन्ध लगाइएको छ। तमिल रिपोर्टका अनुसार एक तमिल निर्माताले इलियाना डिक्रुजले अग्रिम पैसा लिएर पनि सुटिङमा नआएको उजुरी दिएका छन् । यसले उत्पादकलाई ठूलो आर्थिक नोक्सान भएको छ ।

त्यसयता तमिल निर्माताहरू इलियानालाई आफ्नो फिल्ममा लिनबाट पछि हटिरहेका छन् । यद्यपी यस सम्बन्धमा अहिलेसम्म आधिकारिक धारणा आएको छैन । यसबारे इलियानाको टोलीले पनि कुनै स्पष्टीकरण दिएको छैन । केही दिनअघि इन्स्टाग्राम स्टोरीमा अस्पतालको तस्विर शेयर गर्दै इलियाना डिक्रूजले लेखेकी थिइन्, एक दिनले कति परिवर्तन गर्न सक्छ।

केही प्यारा डाक्टर र तीन झोला आइभी फ्लुइड्स १ु अभिनेत्रीको खराब स्वास्थ्यले फ्यानहरुको चिन्ता बढाएको थियो, सबैले उनको शिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गरिरहेका थिए । यद्यपी अभिनेत्रीले किन अस्पताल भर्ना भएकी हुन् भन्ने खुलाएकी छैनन् । पछि इलियानाले पनि उनको अवस्था थाहा पाएकोमा धन्यवाद दिँदै आफू पूर्णरुपमा ठीक रहेको बताएकी थिइन् । इलियाना डिक्रुजको फिल्म ‘अनफेयर एण्ड लवली’ लामो समयदेखि रोकिएको छ ।

फिल्ममा उनको जोडी रणदीप हुड्डासँग देखिनेछ । यो फिल्म २०२० मा नै घोषणा गरिएको थियो, तर अहिलेसम्म यसको बारेमा कुनै अपडेट सार्वजनिक गरिएको छैन। रंगभेदमा आधारित यो चलचित्रलाई बलविंदर सिंह जञ्जुआले निर्देशन गर्दैछन् । यो एक कमेडी फिल्म हुनेछ, जसमा इलियाना धूमिल केटीको भूमिकामा देखिनेछिन् । उनले फिल्म ‘बर्फी’ बाट बलिउडमा डेब्यु गरेकी थिइन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *