निर्देशकले ‘कट’ भनेपछि पनि इमरान हश्मीलाई नायिकाले ‘किस’ गर्न नछोडेपछि…

मनोरंजन

यदि तपाईंले गुगलमा सिरि’यल किस’र टाइप गर्नुभयो भने, तपाईंले अभिनेता इमरान हाश्मी’लाई चु’म्बन गरेको देख्नुहुनेछ ।

इमरानले मजाकमा यो ट्याग पाए, जुन पछि उनको उप’नाम बन्यो । इमरान हाशमीले फिल्ममा धेरै अभि’नेत्रीलाई चुम्ब’न गरेका छन् ।अहिले उनको एउटा भिडियो भाइ’रल भएको छ, जसमा एक अभिनेत्रीले उनलाई चुम्ब’न गर्दा उनी छक्क परे’का छन् ।

हो, यो फिल्म ‘अजहर’ को ‘बोल दो ना जरा’ गीतको निर्माणको भिडियो हो । यसमा निर्दे’शकको क’टपछि पनि नरगिस फाखरीले इमरान हाश्मीलाई कि’स गरिरहेकी छिन् । त्यसपछि पूरै युनिट ठूलो स्वरले हाँस्न थाल्छ ।

भारतीय क्रिकेटर अजहरु’द्दिन र संगीता बिजलानीको कथामा आधा’रित फिल्म ‘अजहर’ को ‘बोल दो ना जरा’ गीतलाई द’र्शकले निकै रुचाएका छन् ।यसको निर्माणको भिडियो भा’इरल भएको छ । यस भिडियोमा फिल्मको सुटिङ’सँग सम्बन्धित धेरै रोच’क कुराहरू देखाइएको छ ।

क्लिपमा चु’म्बन दृश्यको सुटिङ देखाइएको छ। निर्देशकको दृश्यको व्याख्या गर्दा नरगिसले इम’रानको घाँटीमा हात राखेर पोजि’सन सेट गर्छिन् । त्यसपछि इमरान हाशमीले ठट्टा गर्दै भन्छन्, ‘यदि यस्तो भएन भने हामी गरि’रहनेछौँ ।’

त्यसपछि उनीहरुको चु’म्बन दृश्य हुन्छ र निर्देशक क’ट बोल्छन् । दृश्य फेरि एक पटक खिचिएको छ र यसपटक दृश्य सही देखिन्छ।निर्देशक क’ट बोल्छन् र नरगिसले इमरान हाश्मीलाई नराम्ररी कि’स गरिरहेकी छिन्। इमरान रजा’एका छन् र ओ:ठमा नरगिसको लिप’स्टिक लागेको छ।

उनले सबैलाई इमरानको ओठ देखाउँछन् र सबै हाँस्न थाल्छन्। नरगिसले पछि मजाक गर्छिन्, उनले इमरानलाई चुम्ब’न गर्नुपर्‍यो र अतिरि’क्त शुल्क लिन थाल्छिन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *