प्रकाश सपुत, दिलीप रायमाझी र प्रशान्त तामाङ एकसाथ अभिनित चलचित्र कहीले आउँदैछ बाजारमा ?

मनोरंजन

घुमिफिरी रुम्जाटार’ भनेझैं यसपालिको दशैं छाडेको फिल्म ‘परदेशी २’ अब आगामी दशैंमा प्रदर्शन हुन सक्ने देखिएको छ । दशैं छाडेर फागुन ५ गतेलाई फिल्मको नयाँ प्रदर्शन मिति तोकिएको थियो । तर, यो मितिमा पनि फिल्म प्रदर्शनमा आएन । फिल्मको कथा दशैंसँग जोडिएकाले अब आगामी दशैंमा प्रदर्शन गर्ने मनस्थितिमा निर्माण टिम रहेको विश्वस्त स्रोतले जानकारी दिएको छ ।

निर्देशक नारायण रायमाझीले आगामी दशैंमा प्रदर्शन गर्ने गरी फिल्मको थप केही भाग छायांकनको तयारी गरिरहेको बुझिएको छ । दशैंमा कुन मितिमा फिल्म प्रदर्शन हुन्छ भन्ने चाहिँ तय भैसकेको छैन । प्रदर्शनका लागि फिल्मले घटस्थापना वा फूलपातीमध्ये एउटा रोज्न सक्नेछ । २०७१ सालको सुपरहिट फिल्मको सिरिज भएकाले दर्शकको ठूलो जमातमा ‘परदेशी २’को पखाई व्यग्र छ ।

नारायण इन्टरनेशनलको प्रस्तुतिमा राजेश बंशल र नारायण रायमाझीले निर्माण गरेको फिल्ममा प्रकाश सपूत र केकी अधिकारी मुख्य भूमिकामा छन् । गायकको रुपमा परिचित सपूतको नायकको रुपमा यो डेब्यू फिल्म हो । प्रशान्त तामाङ्ग, नीर शाह, सुशील पोखरेल, सविन बास्तोला, रमा थपलिया, भीमा मैनाली, देवेन्द्र बब्लु, रोशनी कार्कीलगायतको पनि फिल्ममा अभिनय रहेको छ ।

‘परदेशी २’को कथा रमेश बिजीले लेखेका हुन् । बि.बि. अनुरागीको संगीत रहेको यस फिल्ममा रामजी लामिछाने र गोबिन्द राईको कोरियोग्राफी, अष्ट महर्जनको द्वन्द्व, दीर्घ खड्काको सम्पादन र मानकृष्ण महर्जनले छायांकन छ । गत असोज १४ गतेलाई प्रदर्शन मिति घोषणा गर्दै फिल्मको टिजर र ‘के वर मागी’ गीत सार्वजनिक गरिएको थियो । यो गीतले एकखालको चर्चा कमाइसकेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *