झ्याल’बाट सुत्ने कोठामा पस्दै थियो विशाल स’र्प, डराएरका घरका मानिसले गरे यस्तो काम….

रोचक

झ्याल’बाट घरभित्र पस्न खोजेको विशाल स’र्प देखेपछि मानिस’हरुमा त्रास फैलियो ।यो सर्प यति लामो थियो कि यसको एक छेउ झ्या’लको छेउमा थियो र अर्को छतमा थियो। घरका मानिस’हरूले यो दृश्य देख्ने’बित्तिकै उनीहरूको होश उड्यो। हतारमा उनीहरूले स’र्पलाई भगाउन कुचोको सहारा लिए । सामा’जिक सञ्जालमा सर्प’का तस्बिर भाइ’रल भइरहेका छन् ।

तस्बिर’मा देख्न सकिन्छ कि लगभग १८ फिट लामो अजिं’गर घरको छत’मा झुण्डिएको छ । यसको एउटा छेउ छतमा छ र अर्को कोठामा छ। अजि’ङ्गर घर भित्र पस्न खोज्दै थियो। तर, परिवार’को नजर यसमाथि पर्यो । सुरुमा उनी’हरुले केही बुझेन’न् तर अजिं’गर सर्दा परिवारका सदस्यमा त्रा’स फैलियो ।

द मिररका अनुसार यो घट’ना बेलायतको ह्याम्प:शायरको हो । जहाँ एक घरको झ्यालमा झण्डै १८ फिट लामो र ३८ किलो तौल भएको अजिंगर (अल्बिनो बर्मीज पाइथन) देखियो ।अजिङ्गर झ्यालबाट घर भित्र पसेको देखेर मानिस’हरुको हात खुट्टा फुल्यो । उनी’हरूले घरमा राखे’को कुचोको ह्यान्डलले ध’केल्दै उनलाई तल झार्न खोजे ।

केही बेरमा अजिं’गर भुइँमा खस्छ। ऊ घर:मुनि पा’र्किङ गरेको कारको बो’नेटमा खस्छ र त्यसपछि हिड्न थाल्छ। यो दृश्य देखेर वरपर उभिएका मानिस’हरु डरा’उँछन् । बस्तीमा यति ठूलो स’र्प यस’अघि कहिल्यै नदेखेको एक व्यक्तिले बताए । – डीसी नेपाल

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *