दुवै खुट्टा गुमाएकि सामना भन्छिन बाच्नै मन छैन, साथीभाइ हिडेको देख्दा रुन मन लाग्छ (भिडियाे हेर्नुस्)

भिडियो

काठमाडौँ,बिचारा दुवै खुट्टा गु`माएकि सामनाको पिडा पनि सह्य छ, मिडियामा रुँदै आफ्नो गुनासो र पिडा यसरि पोख्छिन ।दुवै खुट्टा गु`माएकि सामनाको पीडालाई लालीगुराँस अनलाई टिभीले भिडियो तयार पारेर दर्शक माझ ल्याएको छ, आउनुहोस हेरौं भिडियो सम्पूर्ण कुरा उल्लेख गरिएको छ,सामनाको मिडियामा चल्यो रु`वाबासी,बाच्नै मन छैन भन्दै सुनाइन सबै गुनासो

बिचारा दुवै खुट्टा गु`माएकि सामनाको पिडा पनि सह्य छ, मिडियामा रुँदै आफ्नो गुनासो र पिडा यसरि पोख्छिन ।दुवै खुट्टा गु`माएकि सामनाको पीडालाई लालीगुराँस अनलाई टिभीले भिडियो तयार पारेर दर्शक माझ ल्याएको छ, आउनुहोस हेरौंभिडियो सम्पूर्ण कुरा उल्लेख गरिएको छ,सामनाको मिडियामा चल्यो रु`वाबासी,बाच्नै मन छैन भन्दै सुनाइन सबै गुनासो |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *