फेसबुकमा प्रेममा परेकी युवती, श्रीमानलाई नेपाल छाडेर बिहार पुगिन्

रोचक

बिहारबाट एउटा अनौठो प्रेमकथा बाहिर आएको छ । नेपाल निवासी पार्वती आफ्नो प्रेमका लागि बिहारको समस्तीपुर पुगेकी थिइन् । पार्वती बिहारका एक व्यक्तिसँग फेसबुक मार्फत प्रेममा परेकी थिइन् । तर अचम्मको कुरा के छ भने पार्वती पहिले नै विवाहित भइसकेकी छिन् र तैपनि पार्वतीले दोस्रो विवाह गरिन् ।

मानिसहरूले एकअर्कालाई आमनेसामने देख्न सक्दैनन् तर तिनीहरू सामाजिक सञ्जालमा एक-अर्कालाई आफ्नो मन फ्याँक्छन्। यसरी नै नेपालबाट श्रीमानलाई छाडेर बिहार पुगेकी यी युवती आफ्नो फेसबुक फ्रेन्डसँग बिहे गरेर फेरि बिहे गरिन् ।

दोस्रो बिहे गर्न भारत पुगेकी युवती यो बिहेको अहिले क्षेत्रमा निकै चर्चा छ । जानकारीका अनुसार नेपालमा बस्दै आएकी विवाहित महिला पार्वतीले रोस्दा प्रहरी चौकी इलाका जाखर बिशनपुर निवासी विकास कुमारसँग फेसबुकमार्फत मित्रता बनाएकी थिइन् । फेसबुकमा च्याट गर्दा दुवैको कुराकानी प्रेममा परिणत भयो ।

विवाह गरेकी पार्वती आफ्नो फेसबुक प्रेमी विकास पाउन र बिहे गर्न नेपालबाट बिहारको जाखर बिशनपुर गाउँ आएकी थिइन् । यहाँ युवतीले आफ्नो प्रेमीसँग विवाह गरिन् ।

पार्वती पार्वती सोशल मिडिया घरको ठेगाना लिएर नेपालबाट भारत पुगे पार्वतीले विकासलाई नेपाल बोलाए तर उनले आउन मानेनन्, त्यसपछि पार्वतीले आफ्नो घरको ठेगाना लिएर नेपालबाट भारत पुगिन् । यो खबरले क्षेत्रको वातावरण तातेको छ र पार्वतीको विवाह भइसकेकाले यस सम्बन्धमा प्रहरी चौकीमा उजुरी परेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *