छोटो लुगा लगाएर सडकमा निस्केपछि आपतमा परिन अभिनेत्री अनुष्का शर्मा

मनोरंजन

चलचित्रका अलावा बलिउड अभिनेत्री अनुष्का शर्माको पनि फेसनको दुनियाँमा राम्रै प्रभाव रहेको छ । उनको ड्रेसिङ सेन्स एकदमै राम्रो रहेको छ । नायिका चाँडै नै चलचित्र चक्डा एक्सप्रेस बाट ठूलो पर्दामा कमब्याक गर्दैछिन् ।

यसैबीच, उनको एउटा भिडियो सामाजिक सञ्जालमा तिब्र रूपमा भाइरल भइरहेको छ, जसमा उनी उफ पलको शिकार भएको देखिन्छ। हालै अभिनेत्री एक कार्यक्रमको हिस्सा भएकी थिइन् तर त्यही क्रममा उनी आफ्नो बोल्ड ड्रेसका कारण क्यामेराको अगाडि उप्स मोमेन्टको सिकार भइन् ।

अनुष्कालाई प्रमुख अतिथिका रुपमा बोलाइएको थियो । यस कार्यक्रममा अनुष्काले नीलो जिन्सको साथ पहेँलो फ्रिल टप लगाएकी थिइन् जुन अफ शोल्डर थियो।

अनुष्काको टप यति बोल्ड थियो कि उनलाई ह्यान्डल गर्न निकै समस्या भइरहेको थियो र उनी बारम्बार सच्याउँदै थिइन् । उनी कति असहज थिइन् त्यो क्यामेरामा प्रष्ट देखिन्थ्यो ।अनुष्का कार्यक्रममा प्रवेश गर्नेबित्तिकै तीव्र हावा चल्न थाल्यो र उनको फ्रिल गरिएको टप हावासँगै माथि उठ्न थाल्यो, जसलाई सम्हाल्न उनी असहज देखिन्थिन् ।

कार्यक्रममा भन्दा पनि अनुष्काको ध्यान उनको माथिल्लो शोल्डरको भागमा पुग्ने गरेको थियो । अभिनेत्रीको यो भिडियो अहिले तिब्र रुपमा भाइरल भइरहेको छ र मानिसहरुले यसमा चर्को कमेन्ट गरिरहेका छन् । एक प्रयोगकर्ताले भने, यिनलाई शरीरमा लुगा कसरी लगाईन्छ भन्ने ज्ञान छ कि छैन।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *