ग्ल्यामर्स अवतारमा देखा परिन साउथ अभिनेत्री रश्मिका, तस्विरको औधि चर्चा

मनोरंजन

‘पुष्पाः द राइज’ बाट चर्चामा आएकी साउथ अभिनेत्री रश्मिका मन्डन्नाले प्रायः आफ्नो ग्ल्यामरस तस्विर शेयर गर्छिन् । अभिनेत्रीले आफ्नो पछिल्लो तस्विर सेयर गरेकी छिन्, जसमा उनी सिजलिंग अवतारमा देखिएकी छिन् । उनी नियोन कलरको ब्लेजर ड्रेसमा देखिएकी छिन् ।

अभिनेत्रीले गहिरो गर्दन फुल स्लिभ पोशाकमा बोल्डनेसको ड्यास थपेकी छिन् । उनको किलर लुक्स कसैको मन चोर्न पर्याप्त छ। रश्मिकाले हालै फिल्म गुडबायबाट बलिउडमा डेब्यु गरेकी हुन् । यद्यपि उनको डेब्यु फिल्मले खासै केही चमत्कार देखाउन सकेन ।

उनले यस फिल्ममा अमिताभ बच्चनसँग स्क्रिन सेयर गरेकी थिईन् । अहिले उनको फिल्म ओटीटीमा रिलिज भएको छ । यी तस्बिरहरूसँग क्याप्सन लेख्दै अभिनेत्रीले ओटीटीमा फिल्म रिलिज भएको जानकारी दिएकी हुन् । यो पोस्टका कारण रश्मिका ट्रोल पनि भएकी छिन् ।

केही समययता ऋषभ शेट्टी र रश्मिकाबीचको सम्बन्धमा दरारको खबरले चर्चा पाइरहेको छ । यो सबै सुरु भयो जब पुष्पा अभिनेत्रीले ट्रोलको बारेमा कुरा गरे। कन्नड फिल्म कान्तारा नहेरेपछि अभिनेत्रीलाई पहिले ट्रोल गरिएको थियो भने अहिले कान्ताराका फ्यानहरूले गुडबाय होइन कान्तारा हेर्ने भन्दै ट्रोल गरिरहेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *