फ्रेन्च डिफेन्डर भन्छन्-“हामीलाई मेस्सीको कुनै डर छैन”

खेलकुद

फ्रान्सका डिफेन्डर थियो हर्नान्डेजले आफ्नो टोलीले सन् २०२२ को फिफा विश्वकपको फाइनलमा अर्जेन्टिनाका लियोनल मेस्सीको सामना गर्न नडराएको बताएका छन्।

बुधबार डिसेम्बर १४ मा मोरक्कोलाई २-० ले हराएर फ्रान्सले शीर्ष स्थानको उपाधिका लागि छनोट भएको छ। साविक विजेताले अन्तिम उपाधिका लागि आइतबार डिसेम्बर १८ मा अर्जेन्टिना र मेस्सीसँग खेल्नेछ। थियो र कोलो मुआनीले मोरक्को विरुद्ध लेस ब्लुसका लागि गोल गरे। फ्रान्स अब मेस्सीको नेतृत्वमा रहेको ला अल्बिसेलेस्टेको सामना गर्नमा केन्द्रित छ। पेरिस सेन्ट-जर्मेनका सुपरस्टारले एक गोल र अर्को गोलमा असिस्ट गरेपछि मंगलबार, डिसेम्बर १३ मा भएको पहिलो सेमिफाइनलमा अर्जेन्टिनाले क्रोएसियालाई ३-० ले हराएको थियो।

अर्जेन्टिनाका कप्तानले यसअघि नै २०२२ फिफा विश्वकपमा पाँच गोल र तीन असिस्ट गरिसकेका छन्। मेस्सी कतारमा चम्किरहेका छन् तर फ्रान्सका थिओ उनको सामना गर्ने सम्भावनालाई लिएर डराउँदैनन्। फ्रान्सेली डिफेन्डरले लियोनेल स्कालोनीको सम्पूर्ण टोली सन्तुलित रहेको पनि उल्लेख गरेका हुन्।

पूर्व एटलेटिको म्याड्रिड डिफेन्डरले आरएआइलाई भने: “मेस्सीले हामीलाई डराउँदैन, हामीलाई थाहा छ अर्जेन्टिनासँग अविश्वसनीय टोली छ। आइतबार आफ्नो उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्न हामीले राम्रोसँग रिकभर गर्न आवश्यक छ।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *