आलिया भट्टले बच्चा जन्माइन्

समाचार

काठमाडौं । बलिउड अभिनेता रणविर कपूर र अभिनेत्री आलिया भट्ट मातापिता बनेका छन् । आज आलिया भट्टले बच्चा जन्माएकी हुन् । कपूर परिवारमा एउटी सानी परी आएकी छिन् । आलिया भट्टले छोरीलाई जन्म दिएकी छिन् ।

आमाबाबुको रूपमा आलिया र रणवीरको खुशीको कुनै सीमा छैन। बलिउडको सबैभन्दा माया गर्ने जोडी अभिभावक क्लबमा सामेल भएका छन् । सबैले आलिया–रणवीरलाई धेरै धेरै बधाई दिइरहेका छन् ।

आलिया भट्टको प्रसूति एचएन रिलायन्स अस्पतालमा भएको थियो । आलिया र रणवीरको बच्चाको जन्मपछि कपूर परिवार र भट्ट परिवारमा उत्सवको माहोल छ । सबैजना खुशी छन् । दुबै परिवारहरू सानो पाहुनाको लागि उत्सुकतापूर्वक पर्खिरहेका थिए ।

आलिया र रणवीरले यसै वर्षको अप्रिल महिनामा विवाह गरेर सदाका लागि एकअर्काको हात समातेका थिए । विवाहको केही समयपछि यो जोडीले खुसीको खबर दिएर सबैलाई चकित पारेका थिए । आलियाको गर्भावस्थाको खबर सुनेर फ्यानहरु निकै खुसी भएका छन् । त्यसबेलादेखि सबैजना आलिया र रणवीरको बच्चाको जन्मको प्रतिक्षामा थिए र अब त्यो सुन्दर क्षण आएको छ । आलियाले बच्चालाई जन्म दिएकी छिन् ।

रणबीर कपूर र आलिया भट्टलाई यस खुसीको अवसरमा सेलेब्स र फ्यानहरूबाट धेरै माया र बधाई प्राप्त भइरहेको छ। दम्पतीको सानो बच्चालाई सबैले धेरै माया र आशीर्वाद दिइरहेका छन्। रणवीर-आलियाको बच्चाको जन्मदेखि नै पूरै बलिउड कपूर र भट्ट परिवारसँग सेलिब्रेट गरिरहेको छ। यो जोडीका फ्यानहरुको अनुहार पनि खुशीले फुलेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *