भोलि कार्तिक १८ गते शुक्रबारको दिन यी राशिलाई धन लाभको सम्भावना ?

राशिफल

काठमाडौँ : वैदिक ज्योतिष शास्त्रमा कुल १२ राशिको वर्णन गरिएको छ। हरेक राशिको स्वामी ग्रह हुन्छ। ग्रह-नक्षत्रको चालबाट राशिफलको आँकलन गरिन्छ। कार्तिक १८ गते शुक्रबार ग्रह-नक्षत्रका स्थितिका कारण केही राशिहरुका लागि शुभ हुनेछ भने केही राशिका मानिसले कठिनाइको सामना गर्नुपर्नेछ।

शुक्रबार दिन माता सन्तोषीको नाममा समर्पित हुने गर्दछ। शुक्रबार माता सन्तोषीको विधि-विधानपूर्वक पूजा-अर्चना गरे हरेक मनोकामना पूरा हुने साथै शुभ फल प्राप्त हुने मान्यता रहेको छ। शुक्रबार कुन राशिका जातकलाई लाभ हुनेछ र कुन राशिका व्यक्तिहरु सजग रहनुपर्नेछ त ? पढ्नुहोस् मेष देखि मीनसम्मको राशिफल :

कार्तिक १८ गतेको पञ्चाङ्ग र राशिफल :- ।।। दिन – शुक्रबार ।।। नक्षत्र- पूर्वभाद्रपदा , २५:५५ बजे उप्रान्त उत्तरभाद्रपदा ।।। तिथि – एकादशी , १९:०५ बजे उप्रान्त द्वादशी ।।। करण – वणिज ७:५६ बजेदेखि भद्रा , १९:०५ बजे उप्रान्त तैतिल ।।।

योग – ध्रुव ८:१० बजेदेखि व्याघात , २९:४१ बजे उप्रान्त वज्र ।।। कार्तिक १८, २०७९, शुक्रबार।।। ४ नोभेम्बर, सन् २०२२ ।।। एकादशी, कार्तिक शुक्लपक्ष ।।। कछलाथ्व, ११४३ ने.सं. ।।। सूर्योदय – ०६: १७ ।।। सूर्यास्त – १७:१६।।। शुभ साइत : – कुनै शुभ साइत, मुहूर्त छैन –

मेष राशि – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ (Aries) : –

मन प्रशन्न रहनेछ, तर भावनालाई नियन्त्रणमा राख्नुहोस्। घरपरिवारमा धार्मिक कार्य हुनसक्छ । आमाबाट धन प्राप्ति हुनसक्छ । स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला। सम्पत्ती विस्तार गर्न सकिन्छ। साथीभाइको सहयोग मिल्नेछ । स्वभावमा चिडचिडापन रहनेछ। कुराकानीमा धैर्य राख्नुहोस्। अव्यवस्थित खर्च बढ्नेछ । यात्रा लाभदायक हुनेछ। आफ्नो स्वास्थ्य को बारे मा सावधान रहनुहोस्। शैक्षिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ ।

वृष राशि – इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो (Taurus) : –

कुराकानीमा सन्तुलित हुनुहोस्। काममा केही थप जिम्मेवारी आउन सक्छ। काम बढी हुनेछ । पारिवारिक समस्याले सताउन सक्छ। मन प्रसन्न रहनेछ। कला र संगीतमा झुकाव बढ्न सक्छ। जीवनसाथीको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नुहोला । आम्दानी बढ्नेछ । साथीभाइको सहयोगमा आम्दानीका स्रोतहरू बन्न सक्छन्। कार्यक्षेत्रमा परिवर्तन आउन सक्छ ।

मिथुन राशि – का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह (Gemini) : –

परिवारमा अनावश्यक विवादबाट टाढा रहनुहोस्। कामको लागि यात्रामा जान सकिनेछ। कार्यस्थलमा कठिनाइ आउन सक्छ। साथीभाइको सहयोग मिल्नेछ । आत्मविश्वास प्रचुर मात्रामा रहनेछ। बच्चाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नुहोला। जीवन अवस्था अराजक हुन सक्छ। पारिवारिक जीवन कष्टकर हुनेछ। धार्मिक स्थल निर्माणमा खर्च गर्न सकिनेछ । मिष्ठान्न खानेकुरामा रुचि बढ्न सक्छ।

कर्कट राशि – हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो (Cancer) : –

अनावश्यक विवाद र झगडाबाट टाढा रहनुहोस्। काममा परिवर्तनको सम्भावना छ । आम्दानी बढ्नेछ तर स्वास्थ्यको ख्याल गर्नुहोला । संगीतमा रुचि बढ्नेछ। शैक्षिक कार्यमा पनि ध्यान दिनुहोला । जीवन अवस्था अराजक हुन सक्छ। अत्यधिक क्रोधबाट टाढा रहनुहोस्। कुराकानीमा सन्तुलन कायम राख्नुहोस्। व्यापारमा कठिनाइ आउन सक्छ। परिवारको सहयोग मिल्नेछ । परिवारमा धार्मिक कार्य हुनेछ। माताको सहयोग मिल्नेछ ।

सिंह राशि – मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे (Leo) : –

घरपरिवारमा धार्मिक कार्य हुनसक्छ। साथीभाइको सहयोग मिल्नेछ। क्रोधको क्षण र सन्तुष्टिको क्षण हुनेछ। जागिरमा कामको स्थितिमा सुधार आउनेछ। अधिकारीहरुको सहयोग मिल्नेछ । साथीभाइ भेटघाट हुनेछ । कामको सिलसिलामा यात्रामा जानुपर्ने हुनसक्छ। लेखन–बौद्धिक कार्यमा व्यस्तता रहनेछ । संचित रकम घट्न सक्छ। बुवाको साथ र सहयोग मिल्नेछ।

कन्या राशि – टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो (Virgo) : –

परिवारमा शान्ति कायम राख्ने प्रयास गर्नुहोस्। जागिरको परीक्षा र अन्तर्वार्तामा राम्रो नतिजा प्राप्त हुनेछ। राम्रो आकारमा हुन। आत्मविश्वासले भरिपूर्ण हुनुहुनेछ। काममा उन्नतिको अवसर मिल्न सक्छ । आम्दानी बढ्नेछ । मन अशान्त रहनेछ। धार्मिक स्थलको यात्रामा जान सकिनेछ । कुनै पनि नदी वा जलाशयमा नुहाउनबाट बच्नुहोस्। वैदेशिक यात्रामा जाने सम्भावना छ ।

तुला राशि – र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते (Libra) : –

साथीभाइको सहयोगमा रोजगारीको अवसर मिल्नेछ। आम्दानी बढ्नेछ । नोकरीमा अधिकारीसँगको सम्बन्धमा तिक्तताको भावना आउन सक्छ। संयमित हुनुहोस्। केही अतिरिक्त जिम्मेवारी पनि हुन सक्छ। पुराना साथीभाइसँग यात्राको योजना बनाउन सकिनेछ। आफ्नो स्वास्थ्य को बारे मा सावधान रहनुहोस्। अनावश्यक विवादबाट बच्ने प्रयास गर्नुहोस्। लाभको अवसर बढ्नेछ।

वृश्चिक राशि – तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु (Scorpio) : –

खर्च धेरै हुनेछ। कामको दायरा बढ्न सक्छ। आम्दानीका नयाँ स्रोतहरू विकास हुनेछन्। संगीतमा रुचि बढ्न सक्छ। शैक्षिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । आफ्नो स्वास्थ्य को बारे मा सावधान रहनुहोस् सकेसम्म लामो यात्रा नगर्नुहोस्। आत्मनिर्भर बन्नुहोस्। धैर्यताको कमी हुनेछ। अधिकारीसँग वैचारिक मतभेद बढ्न सक्छ। शुभ समाचार प्राप्त हुनेछ।

धनु राशि – ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे (Sagittarius) : –

शैक्षिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । व्यापारका लागि विदेश यात्रामा जान सकिनेछ । लाभको अवसर मिल्नेछ । साथीभाइको सहयोग पनि मिल्नेछ । क्रोधको क्षण र सन्तुष्टिको क्षण हुनेछ। कार्यस्थलमा समस्या आउन सक्छ। बुवाबाट पैसा पाउन सकिन्छ । आम्दानी स्थितिमा सुधार आउनेछ। परिवारकी महिलाबाट धन प्राप्ति हुनसक्छ । आत्मविश्वास बढ्नेछ। बच्चाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नुहोला।

मकर राशि – भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि (Capricorn) : –

मन प्रसन्न रहनेछ। बोलीमा कोमलता रहनेछ। व्यापारमा मान सम्मान मिल्नेछ । सत्तारुढ प्रशासनबाट सहयोग मिल्नेछ । थप दौडधुप हुनेछ। जीवन अस्तव्यस्त हुनेछ। दाम्पत्य जीवन सुखमय रहन सक्छ। बुवाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला । खर्च बढ्न सक्छ। आत्मविश्वासले भरिपूर्ण हुनुहुनेछ। साथीभाइको सहयोग रहनेछ । बाबुको सहयोग मिल्नेछ । शैक्षिक कार्यमा सफलता मिल्ने सम्भावना छ।

कुम्भ राशि – गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द (Aquarius) : –

मनमा शान्ति छाउनेछ, तर पनि आत्मसंयम रहनु होला। कुराकानीमा सन्तुलन कायम राख्नुहोस्। सन्तानबाट शुभ समाचार सुन्न पाइनेछ । परिवारमा धार्मिक कार्य सम्पन्न हुनेछन् । वृद्ध व्यक्तिबाट धन प्राप्तिको सम्भावना छ । पारिवारिक जिम्मेवारी बढ्न सक्छ। स्वभावमा चिडचिडापन रहनेछ। अभिभावकबाट सहयोग मिल्नेछ । पढाइमा रुचि बढ्नेछ। दाजुभाइको सहयोगमा नयाँ व्यापार सुरु गर्न सकिनेछ ।

मीन राशि – दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि (Pisces) : –

आत्मविश्वास भरिपूर्ण रहनेछ तर मन पनि अशान्त रहनेछ। धार्मिक कार्यमा रुचि बढ्न सक्छ। कुनै पनि धार्मिक स्थलमा जान सकिन्छ । स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला। जीवन कष्टदायी हुन सक्छ। पारिवारिक जिम्मेवारी बढ्नेछ। सम्मान मिल्नेछ । साथीभाइको सहयोगले रोजगारीको साधन बन्न सक्छ । आलस्यको अति हुनेछ। दिदीबहिनी तथा दाजुभाइको साथ र सहयोग मिल्नेछ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *