११ लाखको गाडी, मर्मतको बिल आयो २२ लाख, सवारी मालिक हैरान !

रोचक

काठमाडौं । एक व्यक्तिले सामाजिक सञ्जालमा आफूसँग भएको अनौठो घटना उल्लेख गरेका छन् । यो थाहा पाएर सबै अचम्ममा परे । उक्त व्यक्तिले आफूले २२ लाख रुपैयाँको कार मर्मत बिल प्राप्त गरेको बताए । जबकि कारको मूल मूल्य ११ लाख मात्रै थियो । तर, पछि कम्पनीले यो कुरा बुझेर व्यक्तिलाई राहत दिएको थियो ।

बैंगलोर निवासी अनिरुद्ध गणेश नामका व्यक्तिले लिंक्डइनमा पोस्ट गरे कि उनले आफ्नो फक्सवागन कार मर्मतको लागि मर्मत केन्द्रमा पठाएका थिए। यो कारको मूल्य ११ लाख रुपैयाँ थियो तर कार मर्मत केन्द्रले उनलाई २२ लाखको बिल बुझायो ।

त्यसपछि मर्मतको बिल तिर्ने कि मर्मत केन्द्रमा नै गाडी छाड्ने भन्ने बुझ्न सकेनन् । लिंक्डइन प्रोफाइलका अनुसार अनिरुद्ध अमेजनमा प्रोजेक्ट म्यानेजरको रूपमा काम गरिरहेका छन्।

वास्तवमा, हालै बैंगलोरमा भीषण वर्षा भएको थियो। जसमा अनिरुद्ध गणेशको फक्सवागन पोलो ह्याचब्याक कारमा क्षति पुगेको थियो । यस्तो अवस्थामा उनले आफ्नो कार ह्वाइटफिल्ड क्षेत्रमा रहेको फक्सवागनको मर्मत केन्द्रमा मर्मतका लागि पठाए ।

२० दिनपछि गाडी मर्मत गरेपछि मर्मत केन्द्रले उनलाई २२ लाख रुपैयाँको बिल बुझायो । यो देखेर अनिरुद्धको होश उडायो, किनकि उनको कारको मूल्य करिब ११ लाख रुपैयाँ थियो ।

अनिरुद्धले फक्सवागन व्यवस्थापनलाई इ-मेल मार्फत यो सम्पूर्ण विकासको बारेमा जानकारी दिए। कम्पनीले उनको समस्या बुझेर ५ हजार रुपैयाँमा बिल सेटल गरिदियो । अहिले अनिरुद्धको पोस्ट सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *