७ जना सौतासँग बस्ने महिला भन्छिन् ‘हाम्रो सम्बन्ध हजारौं चमत्कार जस्तो छ’

रोचक

काठमाडौं । आठ श्रीमतीसँग बस्दा संसारभर चर्चित बनेका व्यक्तिका दुई श्रीमतीले सम्बन्धबारे धेरै खुलासा गरेका छन् । पुरुषको पहिलो पत्नीले भनिन् कि सामूहिक सम्बन्धमा जीवन हजारौं चमत्कारहरूले भरिएको देखिन्छ। आर्थर ओ उर्सो ८ पत्नीहरूसँग ब्राजिलको जोआओ पेसोआमा बस्छन्।

उनी इन्स्टाग्राममा पनि निकै लोकप्रिय छन् र आफ्नो भव्य जीवनशैलीसँग सम्बन्धित पोस्ट गरिरहन्छन् । तर, यही जीवनशैलीका कारण उनी केही व्यक्तिको निशानामा पनि रहन्छन् । हालै उनको नयाँ घरमा केहीले ‘राक्षस परिवार, टाढा जा’ लेखेका छन् ।

ब्राजिलमा एक भन्दा बढी विवाह गर्न अवैध छ। यद्यपि, नोभेम्बर २०२१ मा आर्थरले एकैसाथ ९ जना महिलासँग विवाह गरे । तर पछि एउटी श्रीमतीले यो सम्बन्धबाट अलग हुने निर्णय गरिन् ।अहिले उनका दुई श्रीमतीले मात्र आर्थर र उनका ८ श्रीमतीबीचको सम्बन्धबारे धेरै खुलासा गरेका छन् ।

श्रीमतीले सम्बन्धको सुरुवातलाई ‘पागलपन’ भनेका छन् ।आर्थरको पहिलो विवाह लुआनासँग भएको थियो। दुवैले सात वर्षअघि विवाह गरेका थिए । लुआनाले भनिन्- हामी खुला सम्बन्ध खोज्न चाहन्थ्यौं। मैले सोचे कि यो धेरै फरक हुनेछ र मैले स्वीकार गरें।

लुआनाले बताइन् कि उनी र आर्थरले पार्टीमा आठ जना पत्नीहरू भेटे। उनले भनिन्–हामी दुवैजना नयाँ नयाँ अनुभव लिन चाहने यस्ता पार्टनरको खोजीमा थियौँ ।आर्थरकी दोस्रो पत्नी लोरेनाले पनि सम्बन्धको बारेमा धेरै व्यावहारिक कुराहरू बोलिन्। उनले यति धेरै मानिसहरु सँगै बस्ने बताइन् ।

उनले भनिन्–सुरुमा यो सम्बन्ध पागलपन जस्तो लाग्थ्यो, किनकि यति धेरै मान्छेसँग बस्ने बानी कसैलाई थिएन ।लोरेनाले भनिन्–जब धेरै प्रकारका मानिसहरु सँगै बस्छन्, साना–साना झगडा हुन्थ्यो । खासगरी महिनावारीको समयमा मसँग यस्तो हुन्थ्यो ।

यस कारणले गर्दा सबैले मलाई बढी ध्यान दिए। तर लोरेनाले चाँडै सबै कुरा राम्रो हुन थालेको बताइन्। उनले भनिन्–अहिले स्थितिमा धेरै सुधार भएको छ । हाम्रो सम्बन्ध धेरै राम्रो भएको छ। अब यो सम्बन्ध एक हजार चमत्कार जस्तै देखिन्छ।

लोरेनाले आफू र आर्थरका अन्य श्रीमतीले पनि घरको काम सबैमा समान रूपमा बाँड्ने गरेको बताइन् । उनले भनिन्– हरेक कुरामा सबैको जिम्मेवारी निश्चित छ । यो सधैं प्रभावकारी साबित हुन्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *