पु’रुषले यी ३ ‘अंग’ हेरोस् भन्ने चाहन्छन् म’हिलाहरु

रोचक

प्रकृतिले म’हिला र पु’रुषको शरीरमा जन्मदै भिन्नता दिएको हुन्छ ।यसलाई चाहेर पनि मानिसले परिवर्तन गर्न सक्दैन, विज्ञानले केही चमनत्कार गरेर लिं(ग प’रिवर्तन पनि गरेका छन तर त्यसले प्रकृतिक धेरै चुनौती दिन सकेको छैन । विशेष गरेर म’हिलाहरूका अंग पुरुषका भन्दा आ’कर्षक हुन्छन् ।

बेलायतबाट प्रकाशित एक न्यूज पोर्टलका अनुसार महिलाको छाती, कम्मर र उसको पछाडिको भाग हि(प० लाई धेरैले नजर लगाउने गरेको पाइन्छ । महिलाहरूले पनि आफूलाई सुन्दर देखाउन ती भागहरूलाई जोडतोडले मिहेनत गरेर सुन्दर राख्छन् ।

आफ्नो छातीलाई आ’कर्षक देखाउन ज्यान छाडेको प्रष्टै देख्न पाइन्छ छाती मात्रै होइन क’म्मर र पछाडिको भाग पनि म’हिलाहरूले सकेसम्म पु’रुषले हेरिदेओस् भन्ने चाहन्छन् ।

पु’रुषहरूका नजर पनि त्यतै जाने गरेका हुन्छन् । हाम्रो नेपाली समाज होस् वा पश्चिमा या भारतीयहरू नै किन नहुन महिलाहरू आफ्नो छातीलाई आकर्षक देखाउन ज्यान छाडेको प्रष्टै देख्न पाइन्छ छाती मात्रै होइन क’म्मर र पछाडिको भाग पनि म’हिलाहरूले सकेसम्म पु’रुषले हेरिदेओस् भन्ने चाहना राख्ने गरेको स’र्वेक्षणले देखाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *